תכנון ועיצוב מסיבות לילדות

ציור קיר לנסיכות

כשאני נמצאת בארצות הברית, אחד המקומות האהובים עלי לביקור הוא ברנס אנד נובל, המקום בו נמצאים כל הרעיונות הנהדרים שאנשים הוגים, בכל הנושאים שבעולם.

Barnes and Noble, היא חנות חמימה ונעימה לאוהבי ספרים ורעיונות .  אפשר להתיישב שם עם ספר בקפיטריה לקרא כשלידך עומדת כוס הקפה האהובה עליך והעוגה שאת אוהבת, כשהתינוק שלך ישן לידך בעגלה. אף אחד לא יעיז להפריע לך עם החוברת שאת אוהבת לדפדף בה, או עם הספר שממנו תוציאי את המתכון לעוגת השבת שלך  :)

שם אני מוצאת את כל ספרי העיצוב שלי, את הספרים לציור דקורטיבי, לרישום, ולרעיונות החדשים שאני מביאה אל חדר החלומות שלי.

כך בדיוק מצאתי את החוברת שממנה שאבתי את הרעיון לציור הקיר שציירתי אצל אחותי הקטנה.

לא משנה בת כמה היא תהייה, בשבילי היא תמיד תשאר הקטנה :) .   כשהגענו הביתה ביקשתי לראות את תיבת האוצרות שלה:   שבשבילי זה אומר :חומרי היצירה הצבעים , קופסת הפח מהגרג' שלה, "לא עכשיו מיכל" היא התשובה האוטומטית שלה, אבל אני התעקשתי:  "את לא רוצה שאשב ואשתעמם פה למוות נכון?" היתה התשובה האוטומטית שלי.

וכך, קיבלתי את תיבת האוצרות והתחלתי לצייר , את ציור הקיר השני שלי (אחרי שציירתי את הארמון בחדר החלומות יחד עם סמדי שלי).

ציורי קיר לילדים

ציורי הקיר שלי

הציור לא היה קל לביצוע, אבל השמחה שהוא גרם לי ולילדים של אחותי היה שווה את המאמץ :אני לא בטוחה שמה שיצא לי הוא ציור קיר מתקופת הרנסנס :) , אבל אני ממש נהניתי.

צריכים רעיונות לציורי קיר כתבו כאן ואשתדל לעזור.

באהבה, מיכל

 

מיכל בוגרת החוג לאומנות באוניברסיטת חיפה, וקורסי אומנות בפירס קולג' לוס אנג'לס ארגון ועיצוב ימי הולדת, מלמדת ציור ורישום.

נשלח ב בלוג, עיצוב חדרים לנסיכות
תגובה אחת ב“ציור קיר לנסיכות
  1. מאת Helit Shay:

    מיכלי- נפלאה מרגשת ומוכשרת. קבלי חיבוק ופרגון ענק. פוסט נפלא

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

get ideas

 

ברוכים הבאים

michal

פייסבוק