מאז ששילבתי לוכד חלומות בימי ההולדת שלי, הוא הפך להיות אחד מהפעילויות היותר פופולריות ואהובה במיוחד במסיבות יום ההולדת לילדים.

החלטתי לשתף אתכם ביצירת לוכד החלומות שלי - ממש כמו לוכדי החלומות המקצועיים אני מסבירה בסרטון שלב שלב, איך יוצרים לוכד חלומות יפהפה, בדיוק כזה שאני אוהבת להכין עם הילדים במסיבות.

מתחת לסרטון תמצאו גם פירוט כתוב, ואם חסר לך משהו בהסבר אתם מוזמנים להשאיר לי כאן למטה תגובות.

לוכדי החלומות הם תעסוקה נהדרת לילדים לקיץ', הם יכולים למלא שעה שלמה של פעילות ביום ההולדת של הילדים, את יכולה באמצעות לוכדי חלומות "רציניים" יותר, לערוך מסיבת בוהו שיק לחברים שלכם, בחצר הבית, או בפיקניק השנתי של החבר'ה. האפשרויות הן בלתי נגמרות, וכל מה שתצטרכי לשנות הוא העיצוב הסופי של לוכד החלומות.

הסיפור שלהם נוגע ללב, והשלווה שהם משרים על הילדים החולמים לפי אמונתם של האינדיאנים מצליח להרגיע הרבה מהילדים שלנו גם בימינו. קיבלתי דיווחים מלקוחות שלוכדי החלומות שלי השפיעו  רוגע שלווה, ושינה ללא חלומות רעים, גם על הילדים שלהם.

לוכדי החלומות עשויים קורי רשת דקיקים - שנקראים גם קורי העכביש, של לוכד החלומות.
חישוק מלופף בחוטים, וחוטים משתלשלים ממנו. גם לנוצות תפקיד בלוכד החלומות המסורתי.
הרשת לפי האמונה האינדיאנית אמורה לעצור בתוכה את החלומות הרעים, ולתפקיד החוטים הארוכים לעזור לחלומות הטובים לגלוש לעבר הישן תחתם.

גם אבנים טובות וסוגי קמעות שונים היו משלבים ברשת, ומשם אנו משלבים חרוזים בלוכדים המודרניים.

החומרים הדרושים ליצירת לוכד החלומות:

  • חישוק מתכת או פלסטיק
  • חוט צמר טריקו או סרט סאטן לליפוף החישוק
  • חוט דק לטוויית הרשת
  • בן 6-10 חרוזים צבעוניים מומלץ כאלה שאפשר יהיה להעביר דרכם את חוט הרשת בדקי בקניה
  • וחוטי צמר, תחרה, שאריות של סרטי סאטן או תחרה
  • אפשר לשלב גם נוצות צבעוניות

הוראות יצירת לוכד חלומות:

  • מלפפים חישוק מתכת או פסטיק בחוט צמר, סרט סאטן ן או כל חוט אחר שמוצא חן בעינייך. 
  • בעזרת חוט דק צבעוני או לבן, יוצרים את רשת לוכד החלומות מוסיפים חרוזים ראי בסרטון.
  • קושרים את החוטים הארוכים לחישור, גוזרים חוטים באורך שווה, מקפלים כל חוט לשניים וקושרים על גבי החישוק כמו בסרטון המצורף.
  • לאחר שכל החוטים קשורים בסדר שאת אוהבת אותם, מוסיפים פרחים עלים וקישוטים אחרים לבחירתכם.

ערכה לרכישה של לוכד חלומות:

באם תרצי לקצר את הדרך ולרכוש ממני ערכות יצירה של לוכדי חלומות ליום ההולדת, למסיבת בת מצווה, למסיבת , SWEET SIXTEEN  או למפגש חברים שאת מתכננת, את מוזמנת ליצור קשר עכשיו.

לרכישת ערכת לוכד חלומות לטעמכם, הקישי על הקישור

באם תבחרי לשלב יצירת לוכד חלומות יום ההולדת או בפעילות למסיבה אחרת, אני בטוחה שתחווי חוויה מיוחדת, והילדים יהיו גאים מאד בעבודות שיכינו.  

את מוזמנת לשלוח לי תמונות מימי ההולדת שחגגת לילדייך ולשתף את האמהות האחרות ביצירות שלך, אשמח לפרסם אותן כאן אצלי בפינת אמהות חוגגות.

רוצה לקבל רעיונות נהדרים נוספים לעבודות DIY / יצירה עם הילדים? את מוזמנת למועדון היצירה האינטרנטי שלי! הרשמי כאן כדי לא להחמיץ אף פוסט שיתפרסם בהמשך