אין כמו להעסיק את הילדים בעבודות יצירה לקראת יום ההולדת שלהם, אפשר היום לקנות הכל מוכן במחירים מצחיקים בעלי אקספרס, אבל אם מטרתך היא להשאיר חוויות של כיף ובית חם ומשתף אצל הילדים שלך, את אוהבת ליצור עבורם אווירה חמה של בית משתף ויוצר, אני בטוחה שתאהבי להכין איתם את הקישוטים לימי ההולדת שלהם. 

את שרשרת יום ההולדת הזאת הכנתי ליום הולדת חד קרן במקור ומאז היא שימשה אותי לימי הולדת רבים אחרים, היא צבעונית היא עליזה, היא קלה מאד מאד לעשייה ויכולה להפוך גם לפעילות יצירה ביום ההולדת שאת מתכננת, במקום שרשרת הדגלים הרגילה שכולם תולים בימי ההולדת של הילדים.

שרשרת בדים ליום הולדת - כאן שתי שרשרות אחת לבנה והשנייה צבעונית שיוצרות צורת לבהדרכת השרשרת מוסברת בתמונות גם בקטגוריות סרטוני ההדרכה שלי כאן בבלוג,

דרך הכנת שרשרת הבדים שלי:

1. התאימי את הצבעים לקונספט יום ההולדת שאת מכינה עבורו את שרשרת הבדים 

2. הכיני חוט חבל או סרט באורך המתאים לך ובצבע המתאים

3. הכיני פיסות בדים בצבעים הרצויים, מבדים שונים. אורך כל פיסת בד 15 ס"מ וברוחב של 3-4 ס"מ 

4. קשרי בקשר פשוט כל פיסת בד בנפרד אל הסרט / החוט שהכנת

5. צופפי את פיסות הבדים וסדרי אותם לטעמך

והרי לך שרשרת ממש יפה לקישוט ליום ההולדת שיכולה לשמש גם לקישוט לחדר של כל ילדה או ילד. הפעילות מתאימה מאד לבנות ולבנים מגיל 7 ואילך או לפחות בגיל שנוח להם כבר ליצור קשרים פשוטים.

הילדות בתמונות אלה, יצרו את שרשרות הבדים שלהן בפיקניק שבועות שערכנו בחיק הטבע, אחרי השחרור הגדול מחווית הקורונה שעברנו בחורף 2020.

הבנות אהבו מאד את שרשרת הבדים, מיכל אפילו החליטה לענוד אותה כסרט לראשה, ואפילו דפני הקטנה התעניינה מאד, וישבה לידנו מרוכזת בבדים ובבנות החמודות.

נסי לתת לילדים ליצור בעצמם שרשראות דומות או יצירות אחרות שתמצאי בבלוג שלי. באם תרצי לקבל ממני הדרכה כלשהי של DIY יצירה לילדים - אנא כתבי לי ואשמח לנסות ולצלם אחת.

באם יש לך יצירות יפות שיצרת עם הילדים ביום הולדת יצירתי, ממש אשמח לפרסם אותן כאן בבלוג את מוזמנת ליצור קשר.

שלכן באהבה

מיכל