יום ההולדת הראשון של בנך מתקרב, ואת לא יודעת מהיכן להתחיל?
כמו תמיד, כל מה שצריך כדי להתניע יום הולדת הוא לבחור נושא, אחרי שתבחרי את הנושא, וזה יכול להיות אפילו הארנב האהוב עליו, הספר המועדף עליו, או הדמות על הפיג'מה שהוא אוהב, כל אלה יכולים להפוך לנושא יום הולדת.
אפייני את הצבעים האופיניים לנושא, אם תרצי הכיני מיתוג, הכיני עוגה מתאימה, וארגני כיבוד ילדים ומבוגרים, ועכשיו ישאר לך רק לתכנן פעילויות למסיבה.


ביום הולדת לתינוקות מוזמנים בדרך כלל מתינוקות שהם החברים של בנך מהמעון, הילדים של חברותייך בגילאים דומים, הדודים האהובים סבא וסבתא, ומכרים, וכולם שמחים כל כך בשימחתך. הגילאים נעים מזעטוטים ועד לבוגרים מאד. 

על כן אולי תרצי לבחור במגוון אפשרויות לפעילויות מתאימות לכולם, כדי שכולם יהנו ויבלו בנעימים.

חלקי את החלל לאיזורים שונים:

צרי איזור לתינוקות 

בעזרת שטיח רך מחצלת או שטיחון ספוג, צרי איזור רק ומלאי אותו חיות צעצוע רכות, כדורים רכים, וצעצועי תינוקות אחרים, בהם יוכלו התינוקות להשתעשע, בזמן שהאורחים עסוקים בפעילויות אחרות. 

איזור למשחקים 

הכיני מראש מספר משחקים נחמדים שגם המבוגרים ישמחו לשחק בהם עם הילדים, כמו משחק הכסאות, משחקי בלונים, פינת בניה בקוביות, הכיני ספר ברכות, ועודדי את האורחים לכתוב כמה מילות ברכה לתינוק הקטן, צלמי את האורחים שלך יחד עם התינוק בפינת צילום שתכיני, תוכלי לאחר יום ההולדת להדפיס את התמונות ולהכין פוסטר לחדר התינוק עם התמונה של המברך עם דברי הברכה שלו. שלחי לאורחים שלך תמונות מהאירוע.

איזור לכיבוד

באזור הכיבוד הכיני שולחן עם העוגה במרכז, הממתקים, השתייה והכיבוד למבוגרים שתחליטי שמתאים לך להכין ליום ההולדת.

שולחן יום הולדת לתינוק לגיל שנה

אזור פעילויות ומשחקים:

הכיני כמה פעילויות בהן המבוגרים ישמחו לקחת בהן חלק, ולשחק בהן עם הקטנטנים:

הכיני מראש מיכלי סבון קטנים או גדולים, למשחקי בועות סבון. תוכלי להכין גם גיגית עגולה עם מי סבון, וחישוק ענק, לטבול במי הסבון וליצור בלוני ענק תוך כדי ניעור עדין של החישוק.
לעולם לא משעמם לשחק עם הקטנים, וליצור עבורם מפל בלונים צבעוני ומנצנץ כמו שהם כל כך אוהבים. גם הדודים הסבים והסבתות ישמחו לשעשע את הקטנים על הדשא. תוכלי להביא מכונת בלונים קטנה שתמצאי בחנות צעצועים, ונסיך יום ההולדת שלך, יהיה מאושר לתפוס בלוני סבון צבעוניים עם החברים.


בניין של קוביות בניתי

הכיני סל עם קוביות עץ או פלסטיק ושבו על המשטח שהכנתם לבנות עם הקטנים מגדלים קטנים, הם ישמחו בגיל הזה בעיקר להפיל את הקוביות אבל האינטראקציה תהייה עליזה ושמחה איתם.

מרוץ מכשולים לתינוקות

הכיני שטיח ועליו צעצועים רכים שונים לאורך המסלול, בקצה השני העמידי את ההורים של הקטנטנים, העמידו את הקטנטנים בתחילת השטיח, ובקשי מן ההורים לקרא ולעודד את הילדים להגיע עד אליהם, הכינו מוסיקה מראש, הפעילו את המוסיקה, בזמן המשחק, הילדים יהנו, וההורים ישאגו כדי לעודד את הילדים שבדרך ישכחו את המטרה, והצעצועים בטוח יסיחו את דעתם מן המטרה :) המשחק בטוח יעורר צחוקים ושמחה וההורים יהנו ממנו פי כמה מהילדים. :)

יום ההולדת של התינוק שלך יהיה הצלחה כבירה בקרב בני המשפחה והחברים. אל תשכחי להכין מקומות ישיבה למשתתפים המבוגרים יותר שלך באם אתם חוגגים בחוץ. דאגי לצל ולשתייה.

הכיני לילדים הפתעות מהנות קטנות למזכרת מקושטות בנושא המסיבה, תוכלי לחלק לילדים טי שרט לבנות עם המיתוג של יום ההולדת ומילת תודה עם שמו של בנך - כי הרי יבשים ונקיים הם לא ילכו הביתה אחרי כל השמח הזה :) ושיהיה לכם במזל טוב.

את מוזמנת להגיב או לשלוח לי תמונות מימי הולדת שאתם חגגתם, ואשמח לפרסם אותן כאן אצלי בפינה המיועדת לימי ההולדת שלכם.

באהבה מיכל נבט עיצובים