דניאלה ממרכז הארץ ביקשה שנחגוג לה יום הולדת קפקייקס בנושא לול הפתעה או כמו שהיא נקראת באנגלית LOL SURPRISE, הבובה הקטנטנה הבאה בתוך ביצה ענקית ושולפים אותה אט אט מתוך אין ספור עטיפות.

בצק סוכר הוא חומר דומה מאד לפלסטלינה, אלא שהוא מתוק, ריחני, אכיל ומאד מאד דביק כשהוא בא במגע עם מים, או ידיים מיוזעות אך יש כמה טריקים להמנע מהבעיה. קורנפלור שמפזרים על השולחן ועל הידיים
עושה את העבודה של ספיחת הלחות. צריך להזהר בכמויות, כדי לא ליבש יתר על המידה את הבצק.

את שולחן העבודה ערכתי בצבעים עליזים שיזכירו את קונספט לול הנבחר למסיבה, 

שולחן יצירה DIY ליום הולדת בצק סוכר בקונספט LOL SURPRISE

את דניאלה הלבשנו בשמלה לבנה ומפוארת שהיא בחרה ממבחר השמלות שלי, וכמובן שאי אפשר ללא זר לבן ויפה

דניאלה ועוגת יום ההולדת שלה

אפשר בקלות להסתפק באפיית קפקייקס טעימים והוספת קצפות בצבעים שונים ולקשט בעזרת סוכריות צבעוניות בצורות שונות, נצנצים אכילים, תותים ועוד, וכל ילדה תוכל לקשט בן 3-4 קפקייקס לבחירתך.

קפקייקס מקושטים בקצפת צבעונית וסוכריות - אפשרות פשוטה ונחמדה

אבל אם את מכירה את העבודה בבצק סוכר, תוכלי ליצור איתן יצירות מיוחדות ויפות, כמו שאני עשיתי ביום ההולדת של דניאלה, והבנות היו ממש מאוהבות בתוצאות.

הבנות יוצרות את בובות ה- LOL שלהן מבצק סוכר

נאספנו לצלם אותן עם היצירות המוגמרות שלהן, הן היו מאושרות ונרגשות לגלות שהיצירה הצליחה!

לאחר סדנת עיצוב בובות הלול מבצק הסוכר על הקפקייקס, ערכנו לדניאלה טקס עוגה והבנות התכבדו בכל הכיבוד שהכינו לה, כולל פירות טריים, קפקייקס לאכילה ללא הבובה, עוגה וחטיפים שונים.

אם תרצי להפעיל את הבנות ביום הולדת יצירה בבצק סוכר על קפקייקס ממש בקלות. מתכונים קלים של קפקייקס יעזרו לך לעשות את העבודה בעצמך, אלא אם כן תרצי לקנות אותם מוכנים. ע אני ממליצה להזמין בן 10-15 בנות כדי שיום ההולדת תהייה מוצלחת חשוב שותוכלי לעזור לכל הבנות באם תצטרכנה אותך.
מתאים לגיל 7 ומעלה לדעתי. 

אם תרצי לפרסם כאן את התמונות היפות שלך מיום הולדת דומה, אשמח לעשות זאת עבורך. כיף להשוויץ ביום הולדת מיוחד שהצלחת ליצור לילדייך.

שלך באהבה

מיכל נבט - עיצובים