יום הולדת בקונספט מסיבת תה יכולה להיות מסיבת יום ההולדת המתוקה ביותר שתוכלי לחגוג לבתך :) ילדות רבות ברחבי העולם חוגגות מסיבות תה ולא רק בימי הולדת.  מסיבת התה האנגלית של שעה חמש, המשיכה את דרכה לארה"ב, וילדות מגיל ארבע כבר יושבות עם החברות למשחק מסיבת תה בדייט החברות שלהן. 

מסיבת תה אנגלית לקטנטנות

איך לארגן יום הולדת מסיבת תה

עיצוב השולחן

כדי לעצב יום הולדת בקונספט מסיבת תה, תצטרכי אולי לאסוף כמה מפות ומפיות לבנות אולי רקומות, מהבית של סבתא, סט או אוסף של כוסות תה וצלוחיות חרסינה פרחוניות, קומקום תה, כלים יעודיים לסוכר וחלב כפיות עדינות, מגשי עוגות אלגנטיים, פמוטים לנרות, פרחים טריים וריחניים, וכל מה שתוכלי לאסוף לעיצוב שולחן רומנטי אנגלי לילדות. כמובן שתוכלי להשיג כלים יפים גם חד פעמיים, רק אל תתפשרי על מפות :) 

שולחן מסיבת התה בחדר החלומות של מיכל

מסיבת תה בקונספט יום הולדת בת הים הקטנהבחירת הצבעים לקונספט מסיבת תה

הצבעים יכולים להיות שונים ומגוונים, אבל בעזרת לבן כצבע שולט ושני צבעים נוספים בגוונים בהירים  תשיגי תוצאה מקסימה. לבן עם תכלת / טרקיז וורוד - שילוב מנצח ואופנתי במיוחד. באם את מתכננת יום הולדת בקונספט ספציפי בנוסף למסיבת התה, כמו מסיבת התה של אריאל - בת הים הקטנה, או מסיבת תה של יוניקורן חד הקרן, את כמובן יכולה להשתמש בצבעים המאפיינים את הקונספט. (בסרטון)

מסיבת תה ליום כיף אמהות ובנות שערכתי כאן בחדר החלומות של מיכל

הכיבוד המאפיין את מסיבת התה האנגלית

בכל בית מלון אנגלי, או בבתי תה מגישים עורמים צלחות במאפים מתוקים, סקונס שהם לחמניות מתוקות שמוסיפים מעליהם חמאה וריבת קונסיטור טעימה, וכמובן סנדביצים קטנים טעימים ואלגנטים. 

גם בימי ההולדת שלי אני מארגנת כיבוד דומה, כמו קפקייקס יפים, את הסנדביצ'ים הקטנים אני מחליפה בפרוסות בגט קטנות ויפות, מורחת עליהן גבינה טעימה ודיסקים של חתיכות מלפפונים דקות.
הילדות ממש ממש מופתעות ומתלהבות.

כמובן שאני לא מחסירה גם ממתקים, שוקולדים, תה עם חלב ומלמדת אותן כיצד לאחוז את הספל עם הזרת המורמת :)

קפקייקס קצפת ודובדבנים - מסיבת תה אנגלית

קוד לבוש לבנות 

כמובן שילדת יום ההולדת צריכה להגיע בשמלה בהירה וחגיגית ורצוי שתהייה ארוכה ואלגנטית, זר פרחים לראש תמיד מוסיף המון המון יופי ויחודיות, אני אוהבת לאפר אותן ממש בעדינות, מעט נצנצים, ושפתון עדין עדין עושה להן טוב, ומתאים לאירוע. 

 אחרי שחשבת על כל הנקודות החשובות בעיצוב יום ההולדת בקונספט מסיבת תה, כתבי לך את הרעיונות המוצאים חן בעינייך.  ערכי רשימה של מה שאת הולכת להכין איך את הולכת לקשט, ומה את עומדת להגיש ליום ההולדת ככיבוד. לאחר מכן ערכי רשימת קניות, ותזכרי לא להגזים. ילדים אוכלים בכמויות קטנות בהרבה מהכמויות שלנו המבוגרים. אם את הולכת להפעיל בעצמך את הילדים הכיני גם משחקים ליום ההולדת,ואולי אפילו סדנת יצירה שתוכלי להכניס למסיבה.  כשיש לך תוכנית והילדות עסוקות בכל זמן המסיבה, מובטחת לך מסיבה מוצלחת.


בהצלחה :) וספרי לי איך היה, כתבי לי ואשמח לפרסם את התמונות שלך, כאן בבלוג שלי.

באהבה, מיכל