עיצוב שולחן מתוק בקונספט בלט

לפעמים נדמה כי אי אפשר לחגוג מסיבה ללא שולחן מתוק :)

את השולחנות המתוקים תמצאי כבר בכל אירוע שאת יכולה לחשוב עליו, ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבות חתונה, פתיחות לעסקים, מסיבות השקה, מסיבת רווקות, שעת HAPPY HOUR במשרדי הייטק, ועוד.

אין כמו שולחן מתוק להמתיק את הכניסה לכל מסיבה, הכיבוד המונח על השולחן באם הוא מעוצב מקצועית, יהיה מרכז תשומת הלב של המסיבה שאת מתכננת.

שולחן מתוק בלט - מיכל נבט עיצובים - כל הזכויות שמורות

זו הסיבה שאני אוהבת כל כך לעצב שולחנות מתוקים. השולחן המתוק לדעתי צריך לדעתי לאפיין את החוגגת, אני תמיד שואלת מהו התחביב של בתך, הנושא שהיא אוהבת או החלום שלה, ומשם אני יוצאת לעצב את השולחן המתוק שלי.

כאשר התחלתי לתכנן את השולחן שבתמונה, כמו תמיד שאלתי מה הצבעים האהובים על נויה. ואלה המופיעים על השולחן כאן, היו האהובים עליה במיוחד. היא ביקשה בגדול אפרסק עם זהב. צבעים שגם אני ממש אוהבת.

תכנון נראות השולחן:

לאחר שבחרתם את הצבעים השולטים על השולחן, צריך לחשוב על האלמנטים שבעזרתם תעצבי: מפות, כלים, קישוטים, אביזרי עזר - ליצירת גבהים שונים, ואלמנטים מלווים מחוץ לשולחן. כל אלה צריכים לשקף את הנושא הנבחר לשולחן. 

עוד שולחן בנושא בלט שעיצבתי - מיכל נבט עיצובים

כאן בשולחן הבלט המפות היו בהירות, וארוכות כדי לכסות את רגלי השולחן, השתמשתי בקופסאות הגבהה מאחור לפמוטים, ולעוגה. הוספתי מסגרות לתמונות שישמשו כמגשים, הכנתי בלרינות מנייר קרפ - הוספתי פרחים ורוזטות נייר צבעוני ונרות כמובן.

מה שמים על השולחן?

ממתקים

ממתקים קנויים מסודרים יפה אפשר לסדר ישר בתוך צנצנות במגוון עצום של אפשרויות, תוכלי למצא צנצנות גבוהות נמוכות פתוחות סגורות וכו'.
כדי לשמור על סדר והגיון על השולחן, קבעי נקודת אמצע, ועצבי אותו בצורה סימטרית, כל מה שאת שמה על השולחן בצד אחד, הוסיפי גם מצידו השני של האמצע. סימטריה היא צורה מסודרת שהעין האנושית אוהבת.  גם הממתקים צריכים להיות בתוך סקלת הצבעים שבחרת, או לפחות גוונים של אותם צבעים. 

עוגיות מעוצבות - מקושטות בוורדים מבצק סוכר, מיכל נבט עיצובים

מאפים

עוגות

עוגת וורדים לבת מצווה - מיכל נבט - עיצובים

אני אוהבת מאד לשלב מאפים על השולחנות שלי, עוגות מפוארות יותר או פחות מאד מקשטות ומעשירות את השולחן, אפשר כמובן להוסיף כמה עוגות, תלוי כמובן כמה אורחים עומדים להגיע לאירוע, וכמה רוצים להשקיע.  

קפקייקס 

עוגות אישיות מקושטות בבלרינות מעליהם עושות שמח לילדים.

עוגיות מעוצבות

עוגיות מעוצבות כנעלי בלרינה ורודות - אין מתוקות מהן גם בגלל הצורה השובת לב שלהן, וגם בגלל קרם הרויאל אייסינג המתוק
אחרי שבחרת צבעים, עיצוב, קישוטים מתוקים ומאפים שמתאימים לך לקונספט שלך, כל שצריך הוא לארגן את כל אלה בצורה יפה ומושכת. זכרי סימטריה יכולה לעזור לעין לאהוב את השולחן שלך. ואל תשכחי אחרי כל העבודה הקשה הזו - לצלם למזכרת את כל העבודה הקשה :) מנקודת הראות שלך. אני מבטיחה לך שכולם יבואו להצטלם ליד השולחן שלך.  שיהיה במזל טוב!